Výroba a kompletní realizace střechy

Dřevěné střešní vazníky - kompletní Konstrukce střechy

Konstrukce dřevěných vazníkůZajistíme pro vás kompletní výrobu, dodávku a montáž vazníkové střešní konstrukce, popř. její části včetně tesařských prací. Rádi pro Vás zpracujeme cenovou kalkulaci na sbíjené dřevěné střešní vazníky.

 • Střešní vazníky
   
 • Dřevěné příhradové vazníky
   
 • Dřevěné střešní konstrukce
   

Dřevěné střešní vazníky vyrábíme technologií GANG-NAIL americké společnosti MiTek Industries. Jedná se o dřevěné sbíjené vazníky spojované pomocí ocelových desek s prolisovanými trny.

Tato technologie nabízí výraznou úsporu řeziva až 40% a tím i cenovou výhodnost v porovnání s klasickou dřevěnou konstrukcí krovu střechy pomocí tesařských spojů.

Výhodou dřevěných střešních vazníků je rychlost realizace na stavbě. Ve srovnání s klasickými krovy je délka montáže vazníkové konstrukce téměř poloviční! To umožňuje výraznou úspora finančních nákladů proti klasické tesařské konstrukci střechy.

Další úspora nákladů již záleží na konkrétním typu stavby. Např. pro rodinné domy bez podkroví umožňuje tato technologie vytvoření stropní konstrukce přímo na konstrukci vazníku, kde se na spodní pás vazníku montuje sádrokartonový podhled se zateplením. Tímto odpadá nutnost betonové nebo jiné nosné konstrukce stropu. Díky tomuto postupu se snižuje množství mokrých procesů ve stavbě a celková doba stavby se tak velmi zrychluje a šetří náklady.
 

U rodinného domu s podkrovím, existují dvě možnosti:

 • Klasická konstrukce krovu
   
 • Vybudování celého podkroví pomocí vazníkové konstrukce střechy
   

V tomto případě je ze střešních vazníkú vybudován celý podkrovní prostor. Stropní konstrukce je tak vytvořena spodním pásem vazníku.

Na námi vyráběné dřevené střešní vazníky vlastníme certifikáty kvality od Technického a zkušebního ústavu stavebního v Praze.

Střechy a rodinné domy dodáváme po celé ČR a Slovensku za výhodné ceny!!!

 

VYŽÁDEJTE SI CENOVOU KALKULACI

© 2009 - 2023 Vazníkové střechy, příhradové střešní vazníky - Dřevokonstrukce Hodonín, s.r.o.

Vytvořeno službou Webnode